Мене звуть Олександра. Приїхала минулого року, в листопаді. Спочатку роботи не було, як такої. Ходила лише на підробітки. Потім почала телефонувати всім своїм знайомим, дізналась про фірму ART VIKO, де мені запропонували роботу покоївкою. До цього в готелях не працювала і всьому мене навчили на ART VIKO (що і як потрібно робити відповідно до стандартів). Коли почала працювати, заробітна плата була одна, а за місяць її збільшили. Кожний місяць, 15 числа, завжди видають зарплату, без затримок. З цим ніколи не було жодних проблем. Коли мені потрібно було поїхати в Україну, мене розрахували раніше, а повернувшись в Чехію, одразу прийняли на роботу. По умовах праці між Україною та Чехією є стопроцентна різниця. Хоча у мене вища економічна освіта, мені не соромно працювати покоївкою. В Україні, працюючи бухгалтером, я отримувала 1500 грн, тут я заробляю цю суму менш ніж за два дні.Мову вивчила слухаючи радіо, дивлячись фільми та просто під час роботи. Чеська мова дуже подібна до української. Усім, хто має наміри працювати за кордоном, раджу звернутись у фірму ART VIKO. Тим більше тут працевлаштовують офіційно! Багато знайомих, які працюють у Чехії по польським візам розповідають, що поліція перевіряє на роботі, доводиться постійно ховатись. Ще й платня менша!

Олександра Сливчук

покоївка

Олександра Сливчук

Галина Андрійчук

покоївка

Мене звати Галина. Працюю у готелі 5 місяців. Дізналася про ART VIKO через Інтернет. Мені запропонували працювати покоївкою. Працевлаштували офіційно. Я задоволена, оскільки маю офіційне працевлаштування: за мене оплачують медичну страховку та податки. Дуже великий плюс в тому, що жодного разу не затримували зарплатню, кожного місяця 15-го числа я отримую заробітну плату. Рекомендую всім, без вагань, звертатися у фірму ART VIKO, яка допоможе з візою та офіційним працевлаштуванням.

Про компанію ART VIKO я дізналась від доньки, яка також тут працює. Одразу побачила багато плюсів при роботі в ART VIKO. Компанія надає стабільну заробітну плату, при необхідності можна брати аванси. Також допомагають з пошуком квартири. Мені запропонували декілька вакансій. Я працюю нічною прибиральницею. Завжди можна звернутись за допомогою до супервізорів, вони підказують що і як краще зробити. На Україні я працювала у школі, отримувала мізерну заробітну плату, ще й затримували на декілька місяців. Тому, на жаль я звільнилась та поїхала до Чехії. Тут є стабільний та високий дохід. Мені подобається культура та гарне відношення Чехів до Українців. Я відчуваю себе на рівні з ними. Для людей, які збираються до Чехії, в першу чергу раджу мати, на перший час деяку суму коштів, для оплати квартири, проїзного, харчування. Підучити мову, хоча б основні слова та вирази. Я дуже вдячна компанії ART VIKO, бажаю росту та процвітання. Я буду радити звертатись до вашої компанії усім знайомим.

Любов Демчик

нічна обслуга

Любов Демчик

Мирослава Антонюк

покоївка

Дізналася про фірму від подруги, яка вже тут працює. Зателефонувала супервізору і вона мені сказала, що я можу на другий день виходити на роботу, так як мала вже досвід роботи. Пішла у готель працювати покоївкою і рада цьому. Коли мені потрібна додаткова робота, то телефоную до супервізорів і вони завжди допоможуть з підробітком. Тим людям, які вперше хочуть їхати до Чехії, я б порадила щоб вони мали хоча б мінімальний словниковий запас та бажання працювати.

Дізналася про ART VIKO від куми, яка працює в фірмі супервізором. Приїхала по програмі ART VIKO AGENCY, співробітники по приїзді мене зустріли та поселили. Попередньо отримала друковані матеріали, в яких були: вітальний лист, опис роботи, відео посилання та чешські слова, які потрібно знати для розуміння роботи. Мене також відвели у готель, де я працюю, познайомили з керівником, все показали та розказали. Я задоволена та буду радити такого роботодавця, як фірма ART VIKO, своїм рідним та друзям.

Оксана Шарко

прибиральниця

Оксана Шарко

Олександра Чинуш

покоївка

Працюю покоївкою у готелі. Приїхала в Прагу з допомогою ART VIKO AGENCY. До цього працювала в Україні, у дитячому садочку, а потім в Росії покоївкою. Стандарти прибирання в Чехії набагато вищі та складніше працювати, але і зарплатня вища. Для будь-якої роботи головне – бажання працювати. ART VIKO завжди вчасно виплачує зарплатню, в разі потреби також дають аванси. Якщо потрібен підробіток, то вони з роботою завжди допоможуть.

)