Про компанію

Компанія ART VIKO існує понад 10 років і спеціалізується в сфері готельних і ресторанних послуг. Ми надаємо послуги кваліфікованих покоївок, офіціантів, прибиральників, стюардів і кухонного персоналу для більш ніж 60 міжнародних готелів і ресторанів в Празі. ART VIKO це молодий, професійний і динамічний колектив, націлений на якість, продуктивність і допомогу людям.

За роки роботи наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер з високою якістю послуг, що надаються та індивідуальним підходом до клієнтів. Нашою метою є довгострокова співпраця з підтриманням високопрофесійного обслуговування, а також постійним підвищенням ефективності.

На протязі всієї співпраці наші партнери задоволені якістю нашої роботи та наданої підтримки, що дозволяє нам ставати частиною нових проектів. Ми пропонуємо інноваційні клієнт орієнтовані рішення проблем і індивідуальний підхід, коректність і прагнемо надати максимальну допомогу. Ми вдячні нашим партнерам за шанс довести наші можливості.

Ми з увагою і турботою ставимося до всіх наших співробітників, що дозволяє нам покращувати якість роботи та досягати високих результатів. Сподіваємося, що наша співпраця буде плідною, відкриє для Вас нові можливості і принесе успіх.

)