Відгуки

ALCHYMIST LUXURY GROUP

ALCHYMIST LUXURY GROUP

«Alchymist Luxury Group співпрацює з компанією ART VIKO на протязі кількох років. Компанія надає нам послуги прибирання номерів та готельних приміщень в чотирьох наших готелях. Результати нашої співпраці просто чудові, і я не перестаю дивуватися серйозності і професіоналізму колективу ART VIKO. Я можу впевнено радити цю компанію будь якій групі готелей чи незалежному готелю, які портебують аутсорсинг комплексних клінінгових послуг.»

Надані послуги: Прибирання номерів та готельних приміщень.

Andoni Dentici, Директор

BLUE ORANGE BUSINESS RESORT PRAGUE

BLUE ORANGE BUSINESS RESORT PRAGUE

«Наша співпраця з ART VIKO успішно розвивається на протязі останніх п'яти років, і на даний час ми користуємось їхніми послугами у сфері прибирання та ресторанного обслуговування в усіх приміщеннях нашого комплекса. Ми довіряєм ART VIKO тому, що завжди можем покластися на швидкий сервіс, наданий на належному рівні.»
Надані послуги: прибирання номерів і готельних приміщень, обслуговування в ресторані.

Viktorie Chotěborská, Директор

CORINTHIA HOTEL PRAGUE

CORINTHIA HOTEL PRAGUE

 
«ART VIKO обслуговує і підтримує наш відділ Харчування та Напоїв, включно обідні зони, банкети, бари і бізнес лаундж. Роботу виконують на найвищому рівні, завжди демонструючи професіоналізм, гнучкість і неймовірне піклування як про наш бізнес, так і про наших гостей...»
Надані послуги: обслуговування в ресторані.

Alexandre Van Riet, Менеджер ресторану

CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE

CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE

«Співпрацюєм з березня 2012 року. За весь час співпраці компанія показала себе як надійний партнер, надаючи гнучкий та якісний сервіс у сфері прибирання і обслуговування готеля. Готовність допомогти у будь-який час йде по замовчуванню. Керівництво компанії завжди швидко і без затримок реагує на всі наші запити. Я можу порекомендувати співпрацю з ART VIKO.»
Надані послуги: прибирання номерів і готельних приміщень, обслуговування в ресторані, техобслуговування.

Ing. Miroslav Bukva, MBA, генеральний менеджер

HOTEL GOLF

HOTEL GOLF

«Протягом всього часу нашої співпраці компанія надає послуги якісно і надійно. Вони завжди намагаються задовольнити наші потреби, швидко реагують на наші запити і проявляють максимальну гнучкість
Надані послуги: прибирання номерів і готельних приміщень, обслуговування в ресторані.

RNDr. David Tumpach, Директор

LINDNER HOTEL PRAGUE CASTLE

LINDNER HOTEL PRAGUE CASTLE

«Ми почали працювати з ART VIKO в цьому році. Ми задоволені наданими послугами, так як завжди можемо покластися на той факт, що наші домовленості будуть дотримані. Сервіс надається на професійному рівні, компанія враховує всі наші побажання при виконанні заявок, а комунікація з відповідальними менеджерами є зразковою.»
Надані послуги: обслуговування в ресторані.

Radek Hendrich, F & B Менеджер

MARINA GROSSSETO RISTORANTE

MARINA GROSSSETO RISTORANTE

«Ми працюємо з ART VIKO більше трьох років. У зв'язку з високими запитами нашого робочого процесу ми шукали фірму з гнучкою клієнтської політикою, яка була б здатна повністю покрити наші потреби в організації роботи кухні та прибирання. Компанія ART VIKO виконує наші вимоги!»
Надані послуги: стюардинг.

Aleš Johanovský, Менеджер

ŽIŽKOVSKÁ VĚŽ – TOWER PARK PRAHA

ŽIŽKOVSKÁ VĚŽ – TOWER PARK PRAHA

«З моменту запуску нашого проекту ми встигли попрацювати з кількома компаніями, що надають клінінгові послуги, і не завжди були задоволені якістю роботи. З тих пір, як ми почали співпрацювати з ART VIKO, якість послуг стала чудовою ...»
Надані послуги: стюардинг, прибирання номерів і готельних приміщень.

Ing. Roman Lain, Керівник компанії

)